top of page

HİZMETLERİMİZ

Tüm hizmetlerimizde doğruluk ve kalite esastır.

Cazcı
Yaylı Çalgılar Dörtlüsü
Kayıt Ekipmanları
PROFESYONEL ŞARKI NOTASYON

İster bestenizi topluluklara dinletmeden, bir yerde yayınlatmadan önce noter tasdiği almak için bize ulaşın, ister sadece gelecek yıllarda kendiniz unutmamak  ya da çocuklarınıza aktarmak için...

Bize yollayacağınız şarkılarınızı, tamamen offline çalışan sistemlerimiz üzerinde titizlikle inceliyor ve profesyonel notasyon çalışmasını yürütüyoruz. 

Bunun sonucunda size uluslararası notasyon formatında, akorlar ve sözler ekli biçimde lead sheet formatında, pdf olarak teslim ediyoruz.

PROFESYONEL BAND NOTASYON

Grup veya orkestranızla icra etmek istediğiniz müzikleri, bize yolladığınızda, enstrumanlar parti parti ayrılarak, şef partisyonu ve ayrı ayrı enstruman partileri şeklinde yine pdf olarak teslim ediyoruz.

ARANJMAN/ORKESTRASYON

Gerek kendi eserlerinizi, gerekse başka müzikleri, dilediğiniz band/orkestra ebadına göre, aranjman/orkestrasyon çalışması yapılıp, wav/mp3 formatında teslim ediyoruz.

Müziğinizi okunur kılın!..
Bütün çalışmalarımız, herhangi bir siber saldırı ihtimaline karşın, offline cihazlarda, güvenilir müzisyen ekibimiz içerisinden ihtiyacınıza uygun görevlendirilmiş müzisyenimiz tarafından titizlikle yürütülmektedir. 
bottom of page